Energie vesmíru, Vesmírná energie

Netradiční, ale seriózní

Jak ověřovat obranné účinky Vesmírné energie?

Na veškeré experimenty s tzv. Vesmírnou energií je samozřejmě potřeba spousta dobrovolníků, což je dnes dost problém, protože zadarmo ani kuře nehrabe.

Spojil jsem tedy příjemné s užitečným a začal jsem zapojovat do experimentů všechny dostupné tzv. blbce a hlupáky ve svém okolí , drže se osvědčeného přísloví, že všechno zlé musí být pro něco dobré.

Mladá slečna judistka

Jak ale "blbce" přesvědčit, aby se experimentů zúčastnili? Dalo to sice fušku, ale přišel jsem na to.

Vesmírná energie se prý smí využívat pouze k obraně, takže stačí "blbce" nějak přesvědčit, že právě já bych se měl stát předmětem jejich "útoku" a pak už se budu moci legálně bránit a studovat, co je na tom tvrzení pravdy.


Fikaný, co? Se vší skromností, na to jsem fakt přišel já sám a ono to kupodivu funguje, nějaký "dobrovolník" se vždy najde .

A jaké mám výsledky? Udivující, až fantastické! Nemůžu být zcela konkrétní, protože by se dotyční zde mohli poznat a dělali by mi naschvály i mimo vlastní experiment, ale skutečně byste se divili... O těchto stránkách a o mém smýšlení ale vědí, já se se svými názory netajím, asi i proto mám okruh přátel trošku redukovaný, ale o to kvalitnější.

Lépe řečeno, oni se zde jistě poznají, ale já mohu v případě potřeby alibisticky tvrdit, že "jakákoliv podobnost s dosud žijícími lidmi je čistě náhodná" . Tomu se odborně říká mimikry, laicky řečeno vyčůranost, lidově též vy... No teda Ivane, fuj...

A když mi začnou dělat naschvály ještě větší? No, tak to do sebe zbytečně natáhnou různé energetické fujtajbly. No bóóóže... Ono totiž platí, že když někdo ví, co ho za jeho nesprávné chování čeká a přesto to dělá, bývá "odměna z Vesmíru" ještě více razantnější. Ani Vesmíru se nelíbí, když je někomu pro legraci.

Jedním z experimentů je např. to, že jsem požádal některé své spolupracovníky, aby posmrkané papírové kapesníky neházeli pod stůl do košů, což po stránce hygienické není nic přínosného, ani příjemného a že se mi to nelíbí. Po vyslechnutí všech připomínek na moji prosbu jsem pochopil, že jsem "blbec", který pouze všechny okolo sebe jen bezdůvodně "buzeruje"...

Jsa poučen již v předškolním věku o "zásadách hygieny" (na tohle téma asi ti spolupracovníci ve školce zrovna scházeli), řekl jsem si, že holt někdy ani "-cátníci" nejsou dost vzděláni a naprogramoval jsem, co se bude dít, když by eventuálně i takto požádáni a "proškoleni" v takovém počínání pokračovali.

Zajímá Vás výsledek tohoto experimentu?

Také s výsledky dalších experimentů Vás příležitostně seznámím, škoda jenom, že ono to většinou není vůbec k smíchu, ale spíše k pláči a občas dokonce až k "blití", čeho všeho jsou příslušníci tlupy, asi omylem zvané Homo Sapiens, v rámci mezilidských vztahů, schopni. Trápí Vás něco, nebo někdo? Přečtěte si, že nejste zdaleka sami...

Jasnačka, výsledky mých experimentů také mohou být jen náhoda, ale, ruku na srdce, i když by Vesmírná energie žádnou obrannou funkci neměla, mne potom stejně žádné naschvály nesužují, ani nevadí, já se totiž při každé takové příležitosti skvěle bavím už jen samotnou hrou s takovými "hlupáky" . A mám to zadarmo!

A pokud obranná a ochranná funce Vesmírné energie funguje, tak z hlediska Vesmírných zákonů to mám dobrý, protože já se pouze bráním, každému pouze vracím to, co ke mně vyslal a pokud jde o zákony světské, tak tam také nic neporušuji, protože žádná Vesmírná energie přece oficiálně neexistuje...

To Vám potvrdí i všichni na Akademii věd, takže opět platí, že všechno zlé je k něčemu dobré. Pro všechny, kteří ji vnímají a nějak využívají, to je stav velice přínosný a příznivý, až bude existence té energie oficiálně uznána, tak se možná bude ještě platit k DPH i DVE (daň z Vesmírné energie) - za její využívání .


Kdo si eventuálně chcete přečíst něco dosti drsného o životě, doporučuji přečíst článek "Cesta do hlubin spolupracovníkovy duše"Na začátek této stránky


Informace

Nabídka služeb

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.