Energie vesmíru (Vesmírná energie)

Netradiční, ale seriózní

Ochrana lidí před elektromagnetickým zářením
(tzv. elektrosmogem) pomocí "Vesmírné energie"

Úvodní informace

Rozcestník témat a oblastí.


Je elektromagnetické záření zdraví škodlivé? Existují lidé, kteří ho vnímají svým vlastním tělem jako dosti nepříjemné pocity, takže se dá předpokládat, že zdraví prospěšné určitě nebude. Do jaké míry ale ovlivňuje zdravotní stav, o tom lze jen spekulovat.

Patřím k lidem, kteří tzv. elektrosmog tímto způsobem vnímají (přesně od r. 2000), takže zde mohu odpovědně prohlásit, že veškeré studie, kde se pouze zkoumá, jaký to má vliv "na hlavu" (u mobilů), jsou pravděpodobně scestné, protože já elektromagnetické záření vnímám jako zvláštní "křeče" v břiše.

Děje se tak při jízdě automobilem či autobusem, při práci s počítačem, při sledování televize, při telefonování mobilním telefonem, při každé příchozí sms-zprávě apod. Zda to je pouze "elektrosmog", nebo mix s nějakou energií další, nebo za to mohou určité vibrace, nejsem schopen rozeznat.

Nemusím snad ani psát, jak to komplikuje život, ale ono se toho, co mi život kalí, najde daleko více a časem jsem si začal co nejdál sedat i od některých lidí i přes to, že u sebe žádný mobil neměli.

V případě, že jsem někdy někoho s mobilem poprosil, aby si kousek odsedl, že mi to vadí, tak po zkušenostech, jak na to reagovali (a na všechny moje další žádosti, kdy jsem někoho požádal o nějakou "samozřejmost"), jsem si raději do ochrany před elektrosmogem přidal i obranu před lidmi.

Právě "díky" nezodpovědným lidem ve svém okolí, jsem zkraje musel řešit jedno velice zásadní životní dilema: odejít z práce a odstěhovat se třeba na Saharu, nebo zkusit vymyslet nějakou ochranu před elektrosmogem...

Vývoj civilizace pokračoval rychle, mobily a počítače již jsou skoro všude a svět bez "elektrosmogu" začal být dost těsný, ale jako již mnohokrát, velmi se mi osvědčilo přísloví našich předků, že všechno zlé bývá i na něco dobré.

Rytířova hlava s nasazenou přilbou

Poprosil jsem třeba jednu osůbku na pracovišti, aby dala dál ode mne ten její počítač, který ležel jen kousek od mých nohou na zemi, že mne jeho blízkost nepříjemně brní, protože jsem měl u sebe ještě i počítač můj. Byl jsem ale bohužel odbyt jen větičkou s velice pohrdavým tónem "Pche, to vaše brnění"...


To již nebylo možné řešit sednutím si někam stranou, takže jsem se musel zcela zbytečně dlouhé měsíce trápit nejen tím otravným brněním, ale postupně i křečemi v břiše a následně i dalšími nepříjemnostmi, jako jsou např. zvýšená únava, větší potřeba spánku, závratě, migrény atd...

Absolvoval jsem zkraje mnohá lékařská vyšetření, ale stále bez konkrétního nálezu, o co jde. Po několika letech mi pak paní doktorka teprve řekla, že si myslela, že mám rakovinu, ale tím, že jsem ještě živý, tak to prý nemohla být.

Jenomže já si potřeboval být i po letech jistý, že ji nemám, protože, znáte to, plný špajz jídla a ještě by se to všechno zkazilo, kdybych byl umřel . Kyvadélko sice tvrdilo, že ji nemám, ale v tomhle se nelze spoléhat jen na takovouto sebediagnózu.

Jak jsem již někde uvedl, praktický lékař byl v pohodě, zájem o mé problémy měl evidentní, ovšem když mne potom v r. 2007 poslal na jedno speciální vyšetření k nejmenovanému doktorovi, tak tam jsem si připadal jako debil (pardon).

Pan doktor, dokud nezkolabuji, mi prý to vyšetření neudělá, již zajištěný termín mi zrušil, takže od roku 2007 zatím stále čekám, až zkolabuji, abych se alespoň po letech dozvěděl, jestli mám rakovinu, nádor, nebo podobnou "lahůdku"... Zatím stále nic... Ještě dobrý... Furt dobrý...

Zdravotní problémy se spoustu let nezhoršují, tak to jsem jistě zcela zdravý, to bylo jen nervového původu. Hnedle jsem klidnější... A just, natruc všem těm, co mne nemají rádi, budu žít co nejdéle .

Tehdy jsem pana doktora sice poslal v duchu do ... ééé, už si nevzpomínám, kam, je to přece jenom už dost let, ale když jsem pak zjistil, v čem to speciální vyšetření spočívá, tak jsem mu byl za jeho "laskavost" naopak nesmírně vděčný . Tady jasně vidíte, že všechno zlé bývá opravdu pro něco dobré.

Někde jsem to možná již psal, až mi tedy někdy v budoucnosti nějaký doktor bude tvrdit, že jsem ve své léčbě já něco zanedbal, tak ho pošlu... ééé... na tuto webovou stránku . Takže, jako většina národa po svých zkušenostech s lékaři, jsem se chtě nechtě musel obrátil k tomu, co se nazývá alternativní medicína.

K rozumnému lékaři rád zajdu stále, ale musí holt přijmout fakt, že jsem tak trochu jiný pacient, který vnímá více, než jiní a ne u každého si jsem s takovým přístupem jistý...

Zde jsou konkrétnější informace o ochranné funkci Vesmírné energie.


Informace

Nabídka služeb

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.