Energie vesmíru (Vesmírná energie)

Netradiční, ale seriózní

Jak poznat, že vnímáte Vesmírnou energii

Rozcestník témat a oblastí.


Zajdete k léčiteli, vyladí Vám třeba čakry a večer zjistíte, že vnímáte něco, co do té doby ne, případně v supermarketu kouknete na obrázek symbolu ÓM v ezoterickém časopise a najednou se Vám samo aktivuje "třetí oko"... Utopie? Nechte se překvapit i Vy, co vše je možné.

Pokud se Vám něco takového už stane, nastane Vám čas shánění informací a hledání, o co vůbec jde, případně i bádání, k čemu by se to mohlo hodit, od čehož není nijak daleko ke zkoumání různého charakteru a stupně.

Kdo je hloupý, tak začne experimentovat ihned, kdo má "za ušima", přečte si raději nejdříve informace na tomto webu, kde se dočte, že s touhou začít vnímat tuto energii zcela bez přípravy je lepší nepospíchat...

... a dozví se také, že když už nějakým řízením osudu tu energii začal vnímat, tak jak se v tom všem nějak rozumně zorientovat, a to od člověka, který se ezoterikou neživí, takže nemá zájem Vám doporučovat něco, co může být i dosti nepříjemné, až nebezpečné.

Nabízím k přečtení tento web a teprve po zralé úvaze pak případně začněte zkoumat a bádat dál... Ušetříte se mnohých překvapení a možná i některých zklamání. Jeho čtení není povinné, je k dispozici všem, kdo si ho mají přečíst.

Aura drůzy krystalů minerálu


Tuto energii vyzařují všechny věci: minerály, horniny, rostliny, stromy, zvířata a samozřejmě i lidé (a proto i všichni "blbci"). Zde je možné sledovat internetový Centrální registr "blbců" pro Čechy, Moravu a Slezsko .

Tato energie je přítomná i všude kolem nás, v celém vesmíru a vše tohle se navzájem nějak energeticky ovlivňuje a propojuje, zřejmě i mezilidské vztahy a snad i osudy...

Kdo tuto Vesmírnou energii vnímá, ví, že ho cosi např. mravenčí, šimrá, či brní méně, něco více. Existují různé projevy příjemné (hřejivé, hladivé, pulzující), ale i nepříjemné (pálivé, svírající, křečovité).

Mohou Vás brnět bříška prstů, dlaň, zápěstí, chodidla, spodní část nohy až po kotníky, nebo až po kolena, nebo to mohou být projevy jiné, takže to chce mít značně velkého objevitelského ducha, abyste se byli schopni rozhodnout, jestli ji vnímáte, nebo ne.

A při této příležitosti Vás současně informuji, že podobně se ale mohou také projevovat některé fyzické choroby, takže ono to skutečně není legrace se v tom všem vyznat...

Tyto vjemy se mohou aktivovat na základě podnětu vizuálního (reakce na různé barvy, koukáním na energeticky nabité obrázky), sluchového (poslech přírodních zvuků, jako jsou zurčící voda, cvrčkové, zpěv ptáků, ale i zvuk varhan či houslí je pro některé senzibilní jedince skvělý zážitek).

Objevit se ale mohou i bez zjevné příčiny: tyto energie jsou totiž vnímatelné i prostřednictvím tzv. čaker (energetických center) a těch je dost na to, abyste měli dostatek podnětů, co že se to v tom Vašem "hříšném" těle odehrává.

Podnět může být pozitivní (stačí pomyslet na svou "lásku" a srdeční čakra moc krásně "hřeje"), ale i negativní (sevřený žaludek při strachu z kdečeho, zablokované čakry na základě velké škály příčin, často ze stresu), případně jen jako reakce na blízkost zdroje elektromagnetického záření z mobilů, z počítačů, ale i nějakého "blbce".

xxx

Já vše "negativní" kolem sebe vnímám jakoby "svírání", až lehčí křeče v břiše (přitom o meteorismus nejde), tak si dovedete představit, jak často takové pocity mám, když se objevují i při jízdě autem či autobusem, při jídle a pití ne zcela košér potravin, či nápojů, jakož i při setkání s negativně smýšlejícími lidmi...

Snad potom pochopíte, proč si ze všeho jen dělám legraci, jinak bych se z toho musel zbláznit. Požádat lidi kolem sebe, aby se ztišili, že k tomu všemu mám zrovna ještě i "echt migrénu" a že se pak nemohu vůbec soustředit třeba na práci? Jóó, holenkové, to má stejný efekt, jako je požádat, aby dělali hluk ještě větší...

Přečtěte si studii, nazvanou "Cesta do hlubin spolupracovníkovy duše", to si počtete, co v těch duších vše mají. A hlavně to prozradí, co mají v hlavě .

Čakry nahé ženy


Pokud jde o tu srdeční čakru, tak si třeba představte, že Vám někdo chce dát facku, chytne Vás tedy v oblasti srdce za kůži, jenomže ne zvenčí, ale zevnitř těla , načež ta facka sice nakonec nepadne , ale vnímáte tam jakýsi "tlak" a takové zvláštní "teploučko"... Asi tak bych popsal něco nepopsatelného...

Méně často je vnímatelná čakra třetího oka, ta je uprostřed čela a můžete ji začít vnímat třeba v podobě pulzování a tlaku, stačí se třeba jen nad něčím zamyslet (kdo má čím ) a začne Vám pulzovat čelo, pak pomyslíte na někoho Vám sympatického a výše popsaným způsobem se k pulzování čela přidají výše popisované pocity, které přináší aktivovaná srdeční čakra...

Stejná může být reakce při práci s kyvadlem: v duchu položíte nějakou otázku a když se objeví ty dva výše uvedené vjemy, víte třeba, že jste naladěni na frekvenci svého podvědomí a že tudíž tu odpověď kyvadla je možno brát za hodnověrnou... Ty vnitřní pocity se opravdu jen těžko dají "nevnímat".

Podobně konkrétně ty dva výše popsané jevy se také objevují při léčení na dálku, takže i zde je nutné již ledacos znát a vědět, protože o tom všem brnění, pulzování, tepání a pod. projevech se na žádné "normální" škole nic nedozvíte, to musíte jen hodně dlouho brouzdat internetem, nebo pročítat desítky knih...

Můžete těch knih přečíst desítky a stejně musíte používat rozum, protože každý na tu energii reaguje jinak, a tak bez vlastních, často opakovaných experimentů, se nikdy neobejdete. Myslete na to, že ta energie prý ještě také má energeticko-informační charakter, což může bádání zkomplikovat.

Jde o to, že ta energie prý umí odpovídat na otázky stylem, že si v duchu položíte otázku a čekáte na konkrétní reakci v těle: je-li např. odpověď ANO, začne Vám brnět levá ruka, při odpovědi NE naopak pravá... Pak je někdy těžké rozeznat, zda brnění té levé ruky znamená odpověď ANO, nebo Vám jen skrze ni právě jen prochází nějaká energie... Opakuji, vše chce praxi.

Provádět nějaké experimenty není jednoduché. Může se stát, že na někoho pomyslíte a dostaví se pocit na zvracení... Je to snad projev vnímavosti na Vesmírnou energii, nebo ne? Takový pocit já mívám při pomyšlení na spoustu lidí , ale s tou energií to často nemá nic společného .

Sponzorská drůza ametystu


Lepší je myslet jako počítač, neboli stylem ANO či NE. Položte si v duchu třeba otázku: "Jsem nejkrásnější na světě?" A pozorujte kyvadlo...Tak co? Nic se nikde v těle neozývá, žádné brnění či mravenčení? To bude tím, že na tak blbou otázku těžko můžete očekávat rozumnou odpověď.

Ptejte se jednoduše na jednoznačně odpověditelné věci s formou odpovědi ANO, či NE, které si můžete snadno ověřit. Na Vaši "krásu" totiž nemusí být jednoznačná odpověď .

Ještě jste číst nepřestali? Dobrá, jako bonus pro věrnost uvedu, jak se stát více vnímavějším na tu tzv. Vesmírnou energii, aniž byste se museli obávat, že zcitlivíte natrvalo, bez možnosti včas "hodit zpátečku".

Třete o sebe kruhovitými pohyby dlaní rukou cca 10 vteřin (až ucítíte teplo), čímž si rychleji aktivujete vedlejší čakry dlaní a potom dejte ruce minimálně půl metru od sebe dlaněmi k sobě a pomalu je přibližujte. Až budou skoro u sebe, možná mezi nimi "něco" ucítíte... Něco jako "želé"...

Zkuste si pak dlaněmi proti sobě jakoby pérovat a to "želé" zpracovávat jako kouli sněhu... Třeba Vás bude jedna ruka brnět více (ta energii přijímá), nebo k sobě budou přitahovány jako magnetem. Pokud pak nepůjdou dát od sebe, nezpanikařte a jakoby hypnoticky se přesvědčujte, že "magnetismus" polevuje, až docela mizí a Vy si můžete ruce od sebe bez problémů oddálit...

Tzv. ezoterika není ani hra, ani zábava! Při některých pokusech se může stát ledacos, často i takového charakteru, že půjde o proces dlouhodobě, až trvale nevratný, takže připomínám, dvakrát měř, jednou řež.

Zajímá Vás česká literatura o ezoterice minerálů a kamenů?Na začátek této stránky


Informace

Nabídka služeb

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.