Energie vesmíru, Vesmírná energie apod.

Netradiční, ale seriózní

Ochrana lidí pomocí tzv. Vesmírné energie

Rozcestník témat a oblastí.


Na občany (nejen) EU číhá mnoho nástrah: klíšťata, jedovatí hadi, vosy, sršni, lišky, divoká prasata, "blbci" a mnoho dalších . Jak se bránit "havěti" z říše zvířat, je celkem jasné, u nich je totiž všeobecně známo, co se od každého z nich asi tak dá očekávat a komu je tedy potřeba se zdaleka vyhýbat.

Horší to je u lidí, na první pohled se "blbec" nemusí vůbec poznat. Komu se vyhnout a u koho to není nutné, není nijak jednoduché stanovit, takže občas se může stát, že holt "padne kosa na kámen". Záleží na situaci i na mnoha okolnostech dalších.

Zvolíte-li obranu fyzickou, můžete se ubránit, ale hrozí Vám velké nebezpečí v podobě právnického termínu "nepřiměřená obrana". Takže sice peněženku se stokorunou ubráníte, ale pak třeba zase budete dlouhá léta platit "bolestné", náklady na léčení zlodějovy zlomené ruky a pod.

Tohle se Vám, v případě obrany pomocí tzv. Vesmírné energie" nemůže stát, protože žádná taková energie přece neexistuje a tudíž její využití pro obranu nelze považovat za nepřiměřenou. O ničem takovém neví ani Akademie věd, oni Vám potvrdí, že nic takového věda nezná, naopak, stanete se možná až terčem narážek a posměchu, že v něco tak "trapného" vůbec věříte.

Situací a nástrah však život může připravit nepřeberné množství, jakož i jejich různorodé varianty a tudíž výrazy, jako sousedské spory, naschvály, šikana apod., létají éterem čím dál častěji... A ne až po obdržení "občanky", ale už v předškolním věku.

Nedejte na to, že pak třeba bude "napadená" osoba tvrdit, že zneužíváte svoje ezoterické "pravomoci". Pokud se budete pouze bránit, nezneužíváte nic. Někteří, proti kterým jsem někdy "obrannou funkci" Vesmírné energie občas použil já, pak také tvrdili, že vysíláním negativní energie na ně jsem zneužil svoje schopnosti, ale to je pouze takové "tlachání".

Všichni moc dobře věděli a vědí, že pouze v sebeobraně každému vracím jen to, co ke mně kdo vyslal, takové názory tedy nechávám bez odezvy, on Vesmír ví, kdo co s jakým úmyslem dělá. Pokud jsem v právu já, odnesou to ti, kteří mi ubližují, pokud v právu nejsem, odnesu to já... Je v tom něco nesprávného?

Každý si může vybrat, zda něco takového má riskovat, ať jde o mne, nebo i někoho jiného. Hodně zajímavých poznatků o účincích Vesmírné energie mi totiž přinášejí experimentální "zkoušky na dobrovolnících". Jo, jo, a pak se občas stane, že mne někdo "nemá rád", protože o mých "pokusech" vědí... No, pokusech, ono to je spíše takové "kočkování" s nimi .

Není totiž jednoduché se bránit najednou více "útočníkům", oni často všichni svorně křičí nějakou svoji "pravdu" a dost snadno tak u neznalých jedinců navodí dojem, že pravdu mají skutečně oni, ale ona ta Vesmírná energie se sebehlasitějším křikem ošálit nedá, proto má moje sympatie.

Zda mám takové schopnosti, já ale nevím, a proto jsem moc rád, když si to mám na kom zkoušet . V každém případě si pro jistotu vždy dopředu ověřuji, zda smím, mám a mohu něco takového v konkrétních případech dělat.

A pokud je nemám? No bóóóže... Tak mám život i tak o mnoho pohodovější a klidnější, mne ta "hra" prostě psychicky uklidňuje, skvěle se při tom odreaguji, tak o co jde... To je něco, jako ta hra "Tonoucí se hov.. stébla chytá"... Pravidla jsou někde zde na webu.

Dlouho jsem totiž přemýšlel, za jaké zásluhy jsem dárek od Přírody v podobě vnímání Vesmírné energie dostal, načež dedukce mne navedla k poznatku, že jsem ho nejspíše obdržel jako účinný obranný prostředek.

Spojení čtyř pořekadel dohromady, že Vše zlé bývá i pro něco dobré + Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá + Kdo chce kam, pomozme mu tam + Na hrubý pytel hrubá záplata mne právě nasměrovalo k tomu, že mne speciálně zaujala tato obranná a ochranná funkce Vesmírné energie před kde čím a kde kým.

Konkrétní postupy na této stránce nehledejte, každá "práce" a činnost s tzv. Vesmírnou energií vyžaduje velikou dávku odpovědnosti a rozvahy, je potřeba o ní a jejím působení dost věcí vědět. To jedna stránka nemůže naučit, nutné je minimálně shlédnutí všech odkazů z Rozcestníku témat a oblastí a pak o tom nejprve jen začít uvažovat. Ne náhodou tam totiž je odkaz na tuhle stránku až na pátém místě...

xxx

Chápu, že je těžké většině populace pochopit, že nějaké "energie" lze vnímat, jenom mi není zcela jasné, kam zařadit ty, které, když třeba někdo poprosí, aby případný zdroj tzv. elektrosmogu do jeho blízkosti někdo jiný nedával, že mu to vadí, tak ho tam just dají a ještě přidají další schválnosti navrch...

Vycházím ze skutečnosti, že když mne někdo řekne, že ho trápí fobie z pavouků, tak bych si připadal jako idiot (pardon), když bych mu úmyslně nějaké do jeho blízkosti dával, když bych věděl, že mu to je nepříjemné, případně, že ho to až stresuje. Jsem zkrátka jiný, než spousta dalších.

Jaký je rozdíl mezi nehmotnou fóbií a vnímáním nehmotné energie? Jak si připadají ti, kteří nejsou schopni pochopit, že někdo to opravdu vnímat může a vadí mu to? Jako "hrdinové"?

Možná to ale přináší pocit uspokojení, když mohou ukázat, jak jsou silní na těch, kterých je pouhých pár procent. V jednotě je síla, to už dávno ví každý zakomplexovaný chudáček, hledající svoji "partu", aby světu ukázal, jak je statečný.

Mám od r. 2000 neustálé "křeče" v břiše, způsobené právě i elektrosmogem, ale potřebu se smát tzv. skeptikům, že tomu nevěří, že elektrosmog jsou lidé schopni vnímat, tak to tedy vůbec nemám, protože moc dobře vím, že kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe.


Kdo si eventuálně chcete přečíst něco dosti drsného o životě, doporučuji přečíst článek "Cesta do hlubin spolupracovníkovy duše"Na začátek této stránky


Informace

Nabídka služeb

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.