Energie vesmíru (Vesmírná energie)

Netradiční, ale seriózní

Využití a použití Vesmírné energie v praxi

Rozcestník témat a oblastí.


Využití Vesmírné energie je velice mnohostranné, až skoro neomezené, pouze je nutno brát ohled na situaci, kdy a jak ji využíváte. Nejlépe si vždy položte ověřovací otázku "smím, mám a mohu tuto energii v tomto případě použít?" Dále si pamatujte, že ji lze využívat pouze pro ochranné a obranné účely.

S ohledem na vesmírné zákony ale není spousta věcí, s Vesmírnou energií spjatých, tak jednoznačných, jak by se mohlo na první pohled zdát. Je tzv. dobrý skutek "bohulibá věc"? Mnohé ezoterické knihy praví, že nikoliv.

Každý energetický dobrý skutek by se měl dělat jen s vědomím obdarovávaného, měl by o tom dopředu vědět a souhlasit s tím. Hovořit o využívání Vesmírné energie pro konání zla nemá smysl, každý takový čin se tomu, kdo negativní energii vyšle, mnohonásobně vrací.

Dívka, věnující se judu

Výjimkou je samozřejmě situace, kdy na někoho odrážíte jím vyslané negativní energie, protože mu v sebeobraně vracíte pouze to, co on vyslal k Vám. Ještě o tom bude řeč na speciální stránce, viz odkaz níže. Spousta knih dokonce radí, jak to provádět, aby dotyčný "kazisvět" postupně likvidoval sám sebe ještě dříve, než ovlivní ta energie Vás.


Vše, co se zde dočtete, je zcela volně přístupno i malým dětem a mládeži v kdejakém knihkupectví, není to tedy vůbec nic nevhodného, ani tajného, pro žádného návštěvníka tohoto webu. Jistým rizikem jsou tzv. "blbci", ale včas, v bezpečnostních pokynech, byli informováni, aby sem nelezli...

Základem všeho v tomto směru je vědět, že existují jistá energetická centra, nazvaná čakry. Tudy energie (prý) do člověka vstupuje, případně z něho též vyzařuje. Moc detailů, pokud se rozhodnete tuto energii využívat, ani není třeba znát, pro počátek postačí znát třeba jen základní čakry člověka.

Nyní, pro představu, jak se věci mají, třeba uvedu následující příklad, k čemu Vám i jen základní znalost může pomoci: je ve Vašem okolí nějaký cholerik, křikloun a vztekloun, který stále jen nadává, huláká a křičí? Nedej Bože, přímo na Vás?

Pokud se přes předchozí odkaz kouknete na obrázek nahé ženy a její čakry, tak poznáte, že ony směřují většinou dopředu... Hulákání, případně i negativní emoce z toho pramenící, to jsou přece také energie... Tím, že se k takovému hulvátovi natočíte bokem, nebude Vás moci již tak snadno svými energiemi "ovlivňovat a ovládat"...

...a pokud k tomu ještě také zkřížíte ruce na prsou, zaujímajíce polohu vyhazovače před nějakým barem, bude tak chráněna Vaše srdeční čakra, čímž ještě více zvýšíte šanci na to, že nebudete nějakými cizími energiemi ovlivněni. Nepotřebujete tedy vůbec znát ani žádné speciální techniky, ani detaily o práci s energiemi.

Děti hlasitou hudbou na koncertech strádají

Po stránce energetické jsou totiž takoví křiklouni energetičtí upíři, neboli "stahovači energie". Oni tak činí někdy vědomě, jindy nevědomě, ale stále to jsou zloději Vaší energie a tu si musíte chránit.


Již jen základní znalosti Vám pomohou v mnoha dalších situacích a oborech, které se mohou v běžném životě objevit - jako příklad mohu uvést například zdravotní sestry, pečovatelky apod. profese, kde nastává kontakt s lidmi nemocnými, vystresovanými, energeticky oslabenými atd. Zde se dá dost věcí udělat tak, že po návratu ze "šichty" není nutné být na pokraji vyčerpání.

Ta energie se normálně automaticky "přelévá" z místa energeticky silnějšího, do místa energeticky slabšího, pokud to člověk svými myšlenkami nezmění. Hlavní lidskou vlastností by při práci s energiemi tedy hlavně měla být odpovědnost a rozvaha. Za každou vyslanou myšlenku si totiž ponesete odpovědnost...

... a to v závislosti na stupni Vašeho vývoje. Kdejaký "blbec" má tudíž relativně mnohem vyšší šanci, že mu ledacos projde, protože se Vesmíru nevyplatí zabývat se každou "blbinou". Já jsem toho sám příkladem .

Je uklidňující i to, že Vesmír vždy přihlédne k tomu, proč a s jakým cílem jste něco udělali, takže i sebevětší chyba může být "vzata na milost", pokud jste něco udělali s dobrým úmyslem, s myšlenkou třeba někomu pomoci a ono se to nějak zvrtne.

Potěšující také je, že pravda je vždy jenom jedna, takže ani úplatek, ani sebehlasitější křik sebevětší skupiny lidí "pravdu" nepřehluší... Pravda vítězí! Ne sice sama od sebe a automaticky, musí se za ni bojovat a trošku ji občas "postrkovat" kupředu, ale ne vyhraná bitva, ale výsledek války je rozhodující.

Možnosti harmonizační a léčebné

Možnosti ochranné a obranné


Informace

Nabídka služeb

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.